DIY TUTORIÁL - VRECKO

12. februára 2015

Na dnes som pripravila jednoduchý DIY návod ako vyrobiť rozkošný malý darček, ktorým potešíte nielen na Valentína ;) Vrecúško s maškrtou! 

Výroba je rýchla, ľahká a výsledok skvelý... tieto vrecúška si môžete ozdobiť podľa svojich predstáv a taktiež dovnútra schovať akékoľvek malé prekvapenie. 

Na výrobu budeme potrebovať:

• farebné papiere (môžu byť rôzne zbytky z predchádzajúcich projektov)
• razítko s textom a razítkovaciu farbu
• 3D lepiace štvorčeky
• roller lepidlo alebo obojstrannú lepiacu pásku
• tekuté glitre, flitre alebo iné ozdoby
• nitku, pravítko, nožnice Z pergamenového papiera si odrežieme obdĺžnik s rozmerom 15x13 cm a prehneme podľa nasledujúceho obrázka (výborne na to poslúži mriežka z podložky na rezanie). 


Na zahnutie dolného okraja si necháme 1 cm a zvyšný papier odstrihneme podľa nasledujúceho obrázka (po línii prehybu z obr. vyššie).


Následne zlepíme bočné strany o seba a potom prilepíme spodný okraj. Vrecko ozdobíme textúrovacou pastou, previažeme nitkou. Na papier orazítkujeme text a pomocou kruhovej vysekávačky vysekneme koliesko. Druhou, o niečo väčšou vysekávačkou, si nachystáme koliesko zo vzorovaného papiera. Obe kolieska spojíme 3D lepiacimi štvorčekmi. Takto navrstvenú ozdobu prilepíme na vrecko. A na záver ochutíme tekutými perličkami, flitrami a keď už je ten Valentín, tak aj nejakým srdiečkom.. a tadá! Hotovo :) Ako plnka nám poslúžia rôzne keksíky, cukríky alebo napríklad vrecko chutného čaju. Som presvedčená, že kamarátku, priateľa, či kolegyňu táto milá drobnosť poteší :) 

Krásny dník všetkým!

Vytvorené pre: